Meie oleme

Wagister Floors OÜ

Pakume parkett- ja massiivpuitpõrandate paigaldust, hooldust ja müüki.

Wagister Floors OÜ-st soetatud põrandakattematerjalide puhul võite olla kindel järgmises:

 • 01

  Kinnitame, et meie käest soetatud põrandakattematerjalid ning meiepoolne paigaldus ja hooldus tagavad Teile tugevad, stabiilsed ja vastupidavad põrandad ka kõige ekstreemsemates tingimustes.

 • 02

  Kõik meie poolt pakutavad põrandakattematerjalid on valmistatud kõrgkvaliteedilisest puidust ning vastavad kehtestatud kvaliteedistandarditele.

 • 03

  Pakume laia valikut erinevaid põrandakattematerjale, mis vastavad ka kõige nõudlikuma kliendi vajadustele ja ootustele. Meie valikus on erineva värvi, pinnatöötluse (lihvitud või harjatud) ning lõppviimistlusega (lakitud, UV-kattega vahaõliga või looduslike õlidega viimistletud) tooted, mis sobivad enamuses ka põrandaküttega ruumidesse.

 • 04

  Lähtume oma tegevusel jätkusuutlikust arengust ning eetilisest äritegevusest. Tagame, et Wagister Floors OÜ tegevus on kooskõlas meid ümbritseva keskkonnaga ning eetikanormidega. Kõik meie tooted vastavad Euroopa Liidus kehtestatud direktiividele.

 • 05

  Tagame Teie siseruumides puhta ja ohutu õhu – meie poolt müüdavad parketid on toodetud liimidega, mis ei sisalda formaldehüüde. Meie käest soetatud põrandate puhul võite olla kindlad, et need ei paiska Teie ruumide siseõhku ohtlike kemikaale. Tänu sellele suudame ära hoida formaldehüüdidest tingitud silmade ja hingamisteede ärritusi, aga ka leevendada astma ning muude allergiliste sümptomite kulgu.

Juriidiline aadress

Viru väljak 2, 3. korrus, 10111 Tallinn