Bona põrandaseep on spetsiaalselt välja töötatud regulaarseteks õlitatud puitpõrandate hooldusteks ja puhastamisteks. Bona põrandaseep küllastab põranda pinda ning jätab selle pinnale õhukese kaitsekihi, mida poleerides saab põranda läikima lüüa.

Lahus: 0,2 L seepi 10 L vee kohta (2%).

Kasutamine:
1. Eemaldage põrandalt lahtine mustus ja tolm tolmuimeja või tolmumopiga. Raputage seebipudelit korralikult ning lahjenda 0,2 L Bona põrandaseepi 10 L vees.
2. Puhastage parketti väljaväänatud lapi või mopiga puidusüü suunas. Väga määrdunud põrandate korral on soovitatav kasutada ketasmasinat. Korjake lahti hõõrutud mustus koheselt mopi või puhta lapi abil põrandalt üles. Kui põranda pind on ära kuivanud, siis võib seda veel poleerida, et pind läikima hakkaks.
3. Puitpõrandad ei tohi jääda pikaks ajaks niiskeks, rääkimata sellest, et need võiks olla lausa märjad. Tee hooldus alati võimalikult kuivade vahenditega. Ära kunagi ujuta põrandat rohke vee või seebilahusega üle. Ole ettevaatlik ka põrandalaudade vaheliste pragudega. Ära lase puhastusveel sinna nõrguda.

HIND: 20,95 €

Võtke ühendust

Esitage meile vaid oma põrandat puudutavad soovid ning meie muudame Teie unistused teoks!

Juriidiline aadress

Viru väljak 2, 3. korrus, 10111 Tallinn