Bona Care Oil on kiiresti kuivav hooldusõli, mis on mõeldud eelnevalt õlitatud puitpõrandatele. Madala viskoossusega unikaalne segu erinevatest taimsetest õlidest imendub hästi puidu pooridesse ning eritab väga vähe lõhna. Bona Care Oil täidab puidupoorid ning annab põrandale pikaajalise kaitse.
Lahus: pole vaja lahjendada, kasutage otse taarast.

Kasutamine:
Kandke hooldusõli õhukese kihina põrandale, kasutades villapatja ja poleermasinat. Asetage lapp põrandale, pange lapile punane poleervilt ning valage ca 0,1 L hooldusõli padja keskel olevasse auku. Töödelge põrandat max. 10 m2 ulatuses, siis valage vildile uus kogus hooldusõli ning jätkake õli põrandale kandmist, kuni põrand on kaetud õhukese õlikihiga. Lõplik poleerimine poleermasinaga tuleb teha piki puusüüd. Toanurgad või põrandaääred tuleks õliga katta, kasutades puuvillast lappi.

Kandes hooldusõli põrandale käsitsi, eemaldage peale õli maha kandmist üleliigne ja pinnale jäänud kiht kuiva puuvillase lapiga. Enne kerge koormuse lubamist põrandale, laske kuivada minimaalselt 12 tundi. Suurt koormust tuleks vältida 24 tunni jooksul peale hooldusõlitamist, sama aja jooksul ei tohi põrandat katta ka vaipadega.

Kui soovite hooldusõlitamist teha ilma poleermasinata, siis soovitame kasutada Carls 25 hooldusõli.

ETTEVAATUST: Bona Care Oil’iga kokku puutunud lapid ja tööriided võivad iseeneslikult süttida! Et vältida iseeneslikku süttimist, peab töövahendid, riided, saepuru jm panema kohe pärast töö lõppu väljaspool hoonet asuvasse veega täidetud metallkonteinerisse, mis on kindlalt suletav! Seejärel tuleb konteiner vastavalt ohutusreeglitele ära viia.

HIND: 29,40 €

Võtke ühendust

Esitage meile vaid oma põrandat puudutavad soovid ning meie muudame Teie unistused teoks!

Juriidiline aadress

Viru väljak 2, 3. korrus, 10111 Tallinn